sajalsandesh

मेयर साहले गुण्डा लगाएर कार्यकक्षमै कुटाए पत्रकार

हेल्मेट आक्रमणमा ७ पत्रकार घाइते

जनकपुरधाम – जनकपुरधाम उपमहानगरपालिकाका मेयर लालकिशोर साहले आफ्नै चेम्बरमा पत्रकारलाई कु ट पि ट गरेका छन् । जनकपुरधामका मेयर साहसंग जानकी मन्दिर अ तिक्रमण सन्दर्भमा सूचना माग्न गएका पत्रकारहरुलाई साहले आफ्ना कार्यकक्षमै कु ट पि ट गराएका हुन ।

जानकी मन्दिरको फूलबारी अ तिक्रमण सम्बन्धीसूचना लिनका लागि नगरपालिका पुगेका पत्रकारहरुलाई मेयरकै ई सा रामा नगर प्रहरी र मेयरका गु ण्डाहरुले कु ट पि ट गरेका हुन।

मेयर साहको कार्यकक्षमा बसेका उनका समर्थक तथा नगर प्रहरी मिलेर नेपाल पत्रकार महासंघ धनुषा शाखाका अध्यक्ष अनिल कुमार मिश्र, पत्रकार राजा झा, कान्तिपुर दैनिकका महोत्तरी संवाददाता अमरकान्त ठाकुर, सुभाष कर्ण, विकास साह, धैर्यकान्त दत, गोविन्द महतलाई कु ट पि ट गरेका छन ।

मेयर र उनका सहयोगीहरुले पत्रकारमाथि हेल्मेटले आ क्रमण गरेपछि ७ जना पत्रकार घा ईते भएका हुन् । नगरपालिकामा सूचना अधिकारी नभएको तथा सूचना मागको लागि निवेदन दर्ता गराएपनि कुनै सुनुवाई नभएपछि आफूहरु सूचनाको लागि नगरपालिकामै गएको बताए ।

सूचना अधिकारी नभएको तथा सूचना पनि नदिने गरेको भन्दै जानकी फूलबारी अ तिक्रमण सन्दर्भमा मेयरको विचार लिनको लागि मेयरको कार्यकक्षमा गएपछि उनीहरुलाई कुटन लागे ।

सोमबार भएको जानकी मन्दिरको जग्गा नापीमा ४ फिट ५ ईन्च जग्गा अ तिक्रमण भएको ठहर भएको हो । निजी घरलाई बचाएर जानकी मन्दिरको फूलबारी भ त्काएको आ रोप मेयर साह उपर छ । हाम्राकुराबाट

ismt college
dish home